SLUŽBY

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitosti Vám mohu pomoci také v řadě jiných služeb, které jsou potřeba při prodeji nebo koupi nemovitosti. Vážím si Vašeho času. Dejte plnou důvěru mým obchodním zkušenostem.

Rád pomohu nejen v těchto oblastech

 

PRODEJ NEMOVITOSTI
ZA NEJVYŠŠÍ CENU NA TRHU

Skupina RE/MAX je jednou z největších realitních skupin na světě a více jak 15 let také v ČR. I Vy můžete těžit z jejích zkušeností a know how. Díky prověřeným postupům zajistíme bezpečný a pro Vás nejvýhodnější prodej. Kvalitně Vaši nemovitost odprezentujeme, postaráme se např. o home staging, profesionální fotografování, prezentaci na realitních serverech a sociálních sítích. Připravím pro Vás obchodní a marketingovou strategii na míru. Navíc jako bonus Vaši nemovitost bude v nabídce u více než 1200 našich makléřů a tím se její atraktivita ještě zvýší. Zajistím právní servis, jednání s katastrem nemovitostí a další potřebné aktivity, které náš právní řád vyžaduje. Samozřejmostí je prověřování kupců, mohu také nabídnout hypoteční servis pro kupujícího, a tím výrazně urychlit celý proces prodeje. Poradím Vám v následných krocích a v případě potřeby pomohu se všemi náležitostmi.

PRONÁJEM NEMOVITOSTI 
PROVĚŘENÉMU NÁJEMNÍKOVI

Získat spolehlivého nájemníka není v dnešní době nijak jednoduchý úkol. Zajistím maximální prověření zájemců o pronájem z dostupných zdrojů a postarám se o zajištění všech potřebných formalit, včetně jistoty, popř. i převodu energií. Poskytuji roční garanci na finanční plnění smlouvy. Tzn. pokud se např. nájemník odstěhuje v průběhu roku, bez nároku na provizi prověřím a zajistím nového. 

ODHAD TRŽNÍ CENY 
ZDARMA A KVALITNĚ

Uvažujete o tom, zda není pravý čas na prodej Vaší nemovitosti? Chcete vědět jakou má aktuálně tržní hodnotu? Rád Vám připravím odhad ceny Vašeho domu, bytu, chaty, chalupy, pozemku nebo nebytového prostoru. Využívám informace z již realizovaných i aktuálních prodejů nemovitostí dle parametrů shodných s tou Vaší, a tak dokáži velice přesně určit její hodnotu. Některá z těchto dat používají i hypoteční banky.

KOUPĚ NEMOVITOSTI
ŠIROKÁ NABÍDKA

RE/MAX je největší realitní kanceláří v České republice a celosvětově patří mezi absolutní špičku, proto když se na nás obrátíte, máte jistotu, že kromě oslovení přes běžné reklamní kanály Vaši poptávku ihned uvidí celá síť našich makléřů. Nezáleží tedy zda jste z našeho okolí nebo z jiného koutu republiky. Rádi Vám pomůžeme najít Váš nový domov. Naši hypotéční poradci Vám pomůžou s vyřízením výhodné hypotéky. 

MARKETING

I když to vypadá, že inzerce nemovitosti na realitních serverech je základ pro její prodej, úplná pravda to není. Plno mých kolegů se zaměřuje po náboru nemovitosti ihned na její prodej na inzertních serverech jako jsou Sreality, Reality Idnes a další. Samozřejmě i já inzeruji na těchto serverech, ale inzerci zde předchází i jiné procesy.

Připravím Vám webovou stránku nemovitosti. Ta zajistí unikátnost Vašeho prodeje. Díky tomu, že má vlastní URL, jí můžete inzerovat i sami například na Facebooku. Jde nám přeci o společný cíl- maximálně, kvalitně a rychle prodat.

Dále pošlu informaci o Vaší nemovitosti mezi své početné investorské kontakty. Je možné, že zajímavost Vaší lokality někoho naláká k nabídce nejvyšší ceny.

Inzerát samozřejmě následně umístím také na webové stránky a už zmíněné realitní servery. Inzeruji také na realitním serveru společnosti RE/MAX. O Vaší nemovitosti se tak dozví opravdu každý.

FINANCOVÁNÍ

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního? Specializuji se i na finanční poradenství, takže vám mohu pomoci s financováním, například pomocí hypotéky.

Spolupracuji s nejlepšími finančními poradci, kteří reagují na aktuální situace na trhu. Ve velice krátké době Vám tedy představím možnosti financování a může dojít ke splnění Vašeho celoživotního snu- zakoupení vysněné nemovitosti.

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
lname: fullname: