REFERENCE

STAVEBNÍ POZEMEK *****

Dobrý den, byl jsem velmi spokojený s makléřem panem Reklem. Nabídka byla výborně prezentována. Vše bylo provedeno ve velice krátké době. S pozdravem. Karel E.

CHATA *****

S makléřem panem Vladimírem Reklem jsme měli jen ty nejlepší zkušenosti. Mimo své zjevné odbornosti je to člověk maximálně vstřícný, trpělivý a laskavý, což jsou vlastnosti, které se ani u jinak dobrých profesionálů tak často nevyskytují. Emilie B.

STAVEBNÍ POZEMKY *****

Pan Rekl je naprostý profesionál, skvěle se s ním spolupracuje, je nesmírně akční a myslí na všechno. Poradil si i s problematickými pozemky, které prodal za adekvátní cenu, během krátké doby. Poznala jsem několik realitních makléřů a pan Rekl byl jednoznačně nejlepší, vřele ho doporučuji, poradí si se vším. Markéta P.

RD PRAHA *****

Volby realitní kanceláře RE/MAX Atrium absolutně nelituji, na rychlosti prodeje nemovitosti je vidět, že jejich práce za něco stojí. Nemovitost jsme přes ně prodali za výbornou cenu a zároveň nám ušetřili spoustu času při vyřizování veškerých formalit. Zejména bychom chtěli touto cestou poděkovat panu Vladimíru Reklovi, který svým profesionálním a hlavně osobním přístupem pomohl s prodejem naší nemovitosti. Firmu, ale i pana Vladimíra Rekla budeme dále doporučovat nejen jako makléře, ale člověka, který tuto svou profesi velmi dobře ovládá a hlavně do toho dává své srdce. RE/MAXU Atrium i panu Vladimírovi Reklovi moc děkujeme. Roman a Helena V.

RD PRAHA *****

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Především bych rád vyzdvihnul služby makléře pana Vladimíra Rekla. Jeho profesionální přístup nám pomohl koupit vysněnou nemovitost. Jeho přehled, příprava a znalosti k dané nemovitosti byly neskutečné a právě takto si představuji realitního makléře. Svým nadšením, super pozitivním a lidským přístupem nás úplně ohromil. Vše proběhlo rychle a hladce. Perfektní komunikace. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v práci, tak osobním životě. Roman K.

BYT 3+1 PRAHA *****

Se službami a celkovým přístupem pana Vladimíra Rekla jsem byl nadmíru spokojený. Celý proces nákupu nemovitosti, od první prohlídky, vyřizování smluv, až po předání nemovitosti, byl ze strany realitní kanceláře, resp. pana Vladimíra Rekla, transparentní a bezproblémový. Mohu doporučit. Jan S.

BYT 2+KK PRAHA *****

Absolutní profesionalita .Jsme nadšení z pana Rekla, který nám pomohl prodat naší nemovitost .Jeho ochota a z jakým nadšením pracuje nám vyrážel dech .Moc děkujeme za skvělý servis .Mohu jen DOPORUČIT !!!!¨ Monika P.

BYT 3+1 PRAHA *****

Pan V. Rekl se určitě neminul povoláním. Byt prodán rychle a lépe, než jsem doufal. Takže pokud někdo bude chtít prodat nemovitost, lepšího makléře těžko najde... Jiří S.

BYT 3+1 PRAHA *****

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit, hlavně makléře Vladimíra Rekla. Jeho přístup byl maximálně profesionální a lidský. Jen díky němu jsem měla z prodeje nemovitosti dobrý pocit. V budoucnu se určitě na pana Rekla znovu obrátíme. Lucie Č.

BYT 2+KK PLZEŇ *****

Marně přemýšlím, co bych ještě prostřednictvím pana Vladimíra Rekla prodala či koupila. Být s ním v součinnosti je totiž zážitek a požitek! Bohužel mé možnosti jsou vyčerpány... Snad tedy zůstane alespoň občasný kontakt, jenž se z původně ryze obchodního změnil v kamarádský... Michaela V.

BYT 2+KK PRAHA *****

Rádi bychom poděkovali Vaší kanceláři za zprostředkování prodeje nemovitosti a realizaci vlastního prodeje spojeného s náročnou úřední dokumentací. Vše proběhlo bez problémů. Velmi bychom ocenili vstřícný, spolehlivý a především profesionální přístup pana Vladimíra Rekla. Ještě jednou velmi děkujeme. Jaromír a Jiří M.