REFERENCE

CHATA *****

S makléřem panem Vladimírem Reklem jsme měli jen ty nejlepší zkušenosti. Mimo své zjevné odbornosti je to člověk maximálně vstřícný, trpělivý a laskavý, což jsou vlastnosti, které se ani u jinak dobrých profesionálů tak často nevyskytují. Emilie B.

BYT 1+1 PRAHA *****

Pan Rekl byl od naší první schůzky až po poslední skvělý. Po celou dobu naší spolupráce jsem byla nadšená a spokojená s jeho individuálním přístupem, komunikací, flexibilitou a ochotou. Pan Rekl se postaral o vše od stylingu bytu, vytvoření super videa a fotek pro inzerci, domluvil prohlídky a všechny je sám absolvoval. V neposlední řadě našel ve velice krátké době pro mě vhodného kupce a dořešil veškeré papírování s právníky a novou majitelkou. Měla jsem v něm oporu a rádce po celou dobu a jsem moc ráda, že právě on mě v prodeji bytu zastupoval. Jeho ochota pomoci, kde bylo potřeba a časová flexibilita mi velice pomohla. Pana Rekla určitě doporučuji jako realitního makléře, je skvělý! Zuzana Š.

STAVEBNÍ POZEMKY *****

Pan Rekl je naprostý profesionál, skvěle se s ním spolupracuje, je nesmírně akční a myslí na všechno. Poradil si i s problematickými pozemky, které prodal za adekvátní cenu, během krátké doby. Poznala jsem několik realitních makléřů a pan Rekl byl jednoznačně nejlepší, vřele ho doporučuji, poradí si se vším. Markéta P.

RD PRAHA *****

Volby realitní kanceláře RE/MAX Atrium absolutně nelituji, na rychlosti prodeje nemovitosti je vidět, že jejich práce za něco stojí. Nemovitost jsme přes ně prodali za výbornou cenu a zároveň nám ušetřili spoustu času při vyřizování veškerých formalit. Zejména bychom chtěli touto cestou poděkovat panu Vladimíru Reklovi, který svým profesionálním a hlavně osobním přístupem pomohl s prodejem naší nemovitosti. Firmu, ale i pana Vladimíra Rekla budeme dále doporučovat nejen jako makléře, ale člověka, který tuto svou profesi velmi dobře ovládá a hlavně do toho dává své srdce. RE/MAXU Atrium i panu Vladimírovi Reklovi moc děkujeme. Roman a Helena V.

RD PRAHA *****

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Především bych rád vyzdvihnul služby makléře pana Vladimíra Rekla. Jeho profesionální přístup nám pomohl koupit vysněnou nemovitost. Jeho přehled, příprava a znalosti k dané nemovitosti byly neskutečné a právě takto si představuji realitního makléře. Svým nadšením, super pozitivním a lidským přístupem nás úplně ohromil. Vše proběhlo rychle a hladce. Perfektní komunikace. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v práci, tak osobním životě. Roman K.

BYT 3+1 PRAHA *****

Se službami a celkovým přístupem pana Vladimíra Rekla jsem byl nadmíru spokojený. Celý proces nákupu nemovitosti, od první prohlídky, vyřizování smluv, až po předání nemovitosti, byl ze strany realitní kanceláře, resp. pana Vladimíra Rekla, transparentní a bezproblémový. Mohu doporučit. Jan S.

BYT 2+KK PRAHA *****

Absolutní profesionalita .Jsme nadšení z pana Rekla, který nám pomohl prodat naší nemovitost .Jeho ochota a z jakým nadšením pracuje nám vyrážel dech .Moc děkujeme za skvělý servis .Mohu jen DOPORUČIT !!!!¨ Monika P.

BYT 3+1 PRAHA *****

Pan V. Rekl se určitě neminul povoláním. Byt prodán rychle a lépe, než jsem doufal. Takže pokud někdo bude chtít prodat nemovitost, lepšího makléře těžko najde... Jiří S.

BYT 2+KK PLZEŇ *****

Marně přemýšlím, co bych ještě prostřednictvím pana Vladimíra Rekla prodala či koupila. Být s ním v součinnosti je totiž zážitek a požitek! Bohužel mé možnosti jsou vyčerpány... Snad tedy zůstane alespoň občasný kontakt, jenž se z původně ryze obchodního změnil v kamarádský... Michaela V.

BYT 3+1 PRAHA *****

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit, hlavně makléře Vladimíra Rekla. Jeho přístup byl maximálně profesionální a lidský. Jen díky němu jsem měla z prodeje nemovitosti dobrý pocit. V budoucnu se určitě na pana Rekla znovu obrátíme. Lucie Č.

STAVEBNÍ POZEMEK *****

Tuto realitní kancelář mohu jen Dobrý den, byl jsem velmi spokojený s makléřem panem Reklem. Nabídka byla výborně prezentována. Vše bylo provedeno ve velice krátké době. S pozdravem. Karel E.

BYT 2+KK PRAHA *****

Rádi bychom poděkovali Vaší kanceláři za zprostředkování prodeje nemovitosti a realizaci vlastního prodeje spojeného s náročnou úřední dokumentací. Vše proběhlo bez problémů. Velmi bychom ocenili vstřícný, spolehlivý a především profesionální přístup pana Vladimíra Rekla. Ještě jednou velmi děkujeme. Jaromír a Jiří M.

 

 

BYT 1+KK PRAHA *****

Pan Rekl je mimořádně profesionální, přátelský a spolehlivý makléř, který má velký přehled v oboru a dobře poradí. Spolupráce s panem Reklem byla po všech stránkách vynikající, jednání rychlá a efektivní. Ze zkušenosti víme, že takto profesionální přístup není samozřejmostí. Služby pana Rekla vřele doporučujeme, rádi se na něj opět obrátíme, až bude příležitost. Tímto mu děkujeme za perfektní spolupráci. Lenka K.