Obchodování je to co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech téměř třicet let. Mám rád výzvy. Každou novou zkušenost zúročuji a posouvám do každodenní praxe. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit právě na mě? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to  jedno ze zásadních životních rozhodnutí spojené s velkou investicí a očekáváním . Proto ke každému případu přistupuji s maximální péčí, zodpovědností, individuálním přístupem a stoprocentním nasazením.
 

 

PROFESIONALITA

Každý případ je jedinečný a přináší různé situace. Připravím pro Vás jejich řešení, plán prodeje se všemi možnostmi, které se nabízí a vy se rozhodnete, kterou preferujete. Zajistím komplexní realitní servis, tak aby se Vaše nemovitost prodala za co nejvyšší cenu pečlivě vybranému kupujícímu. To vše bezpečně, rychle a v pozitivní atmosféře.

UPŘÍMNOST

Sám na druhých oceňuji jednání na rovinu, které nabízím i Vám. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně emočně náročné, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

SPOLEHLIVOST

Pokud se domluvíme na spolupráci, je pro mě dané slovo nezpochybnitelné. Každý krok procesu prodeje s majiteli konzultuji a zpětně je informuji o výsledku, aby měli stále jasnou představu, co právě probíhá a které kroky je čekají. Vzájemná důvěra je základem společného úspěchu. Mým cílem je spokojený klient.

VYJEDNÁVÁNÍ

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi prodávající svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, dosáhnu nejlepších výsledků. 

 

 

Ať již nemovitost prodáváte, pronajímáte, kupuje či hledáte, jste zde správně. Jsem připraven poskytnout profesionální realitní služby i Vám. Neváhejte se na mě obracet i v případě, že potřebujete pouze konzultaci nebo radu ohledně nemovitosti, včetně jejího nacenění zdarma.  

Bude mi potěšením se s Vámi setkat, Vláďa Rekl
 
*
*
*
lname: phone: fname: